Homeopatia – pojęcie sformułowane w 18 wieku przez  Samuela Friedricha Christiana Hahnemanna, choć praktyczne działanie było znane już w starożytności.

Najważniejsza informacja
W
spółczesna nauka (fizyka) wyjaśniła jak działa Homeopatia !!! i dlaczego działa, tym samym obaliła wszelkie twierdzenia o nieskuteczności tej metody leczenia.

Okazało się, że Homeopatia to po prostu medycyna częstotliwości

Niewielkie ilości atomów pierwotnej substancji leczniczej nie mają żadnego fizycznego wpływu na organizm, ale przekazują organizmowi biorcy swoje częstotliwości i organizm reaguje, tak jakby otrzymał prawdziwą dawkę leku – substancji która znajduje się w leku homeopatycznym.

Tym samym współczesna nauka praktycznie zrównała działanie i stosowanie Leków Informacyjnych i Leków Homeopatycznych.

https://theremedyshoppe.co.za/the-evolution-of-homeopathy-to-vibrational-medicine/

Why Homeopathy Makes Sense and Works

Przegląd medycyny wibracyjnej – medycyny częstotliwości

Wielu zwraca się do uzdrawiającej mocy medycyny naturalnej jako sposobu leczenia ostrych i przewlekłych stanów. Medycyna wibracyjna to rozwijająca się praktyka, która zapewnia leczenie wielu chorób. Oto spojrzenie na tę wyjątkową praktykę medyczną.

Czym jest medycyna wibracyjna?

Medycyna wibracyjna oferuje szereg pionierskich metod leczenia, które każdego dnia poprawiają jakość życia pacjentów.

Jak działa medycyna wibracyjna?

Medycyna wibracyjna stymuluje własne mechanizmy uzdrawiania organizmu, przenosząc sygnatury elektromagnetyczne z pierwotnej substancji. Działa to jak katalizator stymulujący określone reakcje lecznicze w organizmie.

Rodzaje medycyny wibracyjnej?

Medycyna wibracyjna przynosi uzdrawianie w wielu różnych formach. Oto przegląd niektórych typów:

 • Fototerapia – wykorzystuje energię światła o róznej długości fali do leczenia.
 • Plazmoterapia – przekażywanie częstotliwości przez modulację plazmy
 • Homeopatia – wykorzystuje pamięć róznych  substancji do odciskania leczniczych właściwości różnych „leków”
 • Terapia dźwiękiem – Fale dźwiękowe wywołują uzdrawiającą reakcję organizmu.
 • Terapia magnetyczna – Magnesy lub elektromagnesy służą do katalizowania reakcji leczniczej.
 • Uzdrawianie duchowe – wykorzystuje skoncentrowaną intencję uzdrowienia ciała.
 • Elektromedycyna – Małe prądy elektryczne są przekazywane do punktów na ciele, przyspieszając gojenie.
 • Akupunktura – Małe igły zmienią energię organizmu, aby poprawić zdrowie.
 • Kryształy, klejnoty i skały – Wibracje tych przedmiotów sprzyjają gojeniu.

Jakie są zalety medycyny wibracyjnej?

Różne zabiegi medycyny wibracyjnej różnią się pod względem efektów, ale ogólnie ta forma leczenia ma kilka zalet.

– Przynosi relaks – Procesy uzdrawiania organizmu są wzmocnione w stanie uzdrawiania, dlatego medycyna wibracyjna przynosi poczucie spokoju i relaksu.

– Usuwa blokady energetyczne – Często próby samoleczenia organizmu są hamowane przez blokady energetyczne, dlatego uzdrawianie wibracyjne ma tak duży wpływ. Wibracje otwierają i oczyszczają czakry, uwalniając uwięzioną energię.                            

– Poprawa zdrowia – Medycyna wibracyjna jest w stanie leczyć szeroki zakres chorób, od wysokiego poziomu cukru we krwi po gęstość mineralną kości.

Jakie choroby leczy się za pomocą medycyny wibracyjnej?

Istnieje wiele badań sugerujących niesamowite korzyści lecznicze medycyny wibracyjnej dla wszystkich rodzajów schorzeń. Obejmują one:

 • Zwiększenie gęstości kości
 • Zwiększenie masy mięśniowej
 • Zmniejszenie bólu mięśni
 • Poprawa krążenia
 • Zmniejszenie bólu stawów
 • Zmniejszenie bólu pleców
 • Łagodzenie stresu
 • Zwiększenie metabolizmu
 • Krótkoterminowe świadczenia dla osób cierpiących na chorobę Parkinsona

Czy medycyna wibracyjna naprawdę działa?

Medycyna kliniczna działa poprzez tłumienie  , ale nie uzdrawianie.  Medycyna wibracyjna  (która z natury jest elektromagnetyczna)  działa poprzez uzdrawianie , ale nie tłumienie!” Każdy system medycyny powinien być stosowany we właściwym miejscu.

Medycyna kliniczna zakłada, że ​​objawy choroby są błędami lub pomyłkami organizmu i dlatego ma na celu tłumienie, ukrywanie lub tłumienie tych błędów. Leki przeciwzapalne, przeciwhistaminowe, kortyzon, leki przeciwdepresyjne, antybiotyki, przeciwskurczowe, przeciwpsychotyczne, przeciwnadciśnieniowe, przeciwlękowe, moczopędne i przeciwbólowe to tylko kilka przykładów leków tłumiących. Jednakże, ponieważ objawy są w rzeczywistości celowymi wysiłkami organizmu, aby przywrócić porządek i równowagę, gdy tylko leki tłumiące zostaną zatrzymane, objawy powrócą i będą się utrzymywać – i dlatego lek kliniczny musi być przyjmowany na bieżąco, a następnie staje się „przewlekła” choroba.

Z drugiej strony medycyna wibracyjna  uznaje, że wszystkie objawy są mechanizmami uzdrawiania organizmu – nie stanowią problemu. Symptomy choroby lub zaburzenia są rozwiązaniami ciała, które medycyna wibracyjna ma stymulować, promować i zachęcać do ich ukończenia. Razem z medycyną wibracyjną powinniśmy zawsze wspierać leczenie poprzez usuwanie wszelkich  przyczynowych czynników stresogennych  , które mogą obejmować niewłaściwą dietę, nieuporządkowany tryb życia, brak ruchu, zwiększoną toksyczność chemiczną lub   elektrotoksyczną, choroby emocjonalne , wpływy środowiskowe,  nadmierne obciążenie psychiczne lub fizyczne , słabość/brak ze  snu  itp.

Na przykład, jeśli uderzę się w kolano i stanie się ono zaognione i bolesne, medycyna kliniczna stłumi te objawy, podając mi środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Objawy na pewno ustąpią (bo w tym medycyna kliniczna jest dobra!), ale kiedy odstawię leki, tzw. problem powróci. Dlaczego? Ponieważ organizm musi sam się wyleczyć i przywrócić porządek – jest to genialny samonaprawiający się, samonaprawiający się system, który nigdy nie postąpi inaczej. Vibratolk Medicine da remedium, aby pobudzić blask ciała – stymuluje pozorne mechanizmy uzdrawiania (objawy) – nie może przeszkadzać – nie tłumi – nie może zaszkodzić i nie ma skutków ubocznych. I nigdy nie można przedawkować leczenia!!

Ponieważ medycyna kliniczna działa poprzez tłumienie, najlepiej jest stosować tam, gdzie konieczne jest tłumienie. tj.: podczas interwencji kryzysowych i tylko do krótkotrwałego stosowania, a  medycyna wibracyjna jest najlepszym zastosowaniem, gdy pożądane jest uzdrowienie.