Jak działa i do czego służy „Widmowy Nośnik Holograficzny” ?

Częstotliwości można „przekazać” do organizmu różnymi metodami np. dźwiękiem, światłem, falą magnetyczną, falą elektromagnetyczną czy falą skalarną a nawet drganiami mechanicznymi.

Jeszcze inna metoda to umieszczenie w polu Aury człowieka nośnika, który ma wgrane częstotliwości i za pośrednictwem aury następuje synchronizacja.

Metoda znana jest od chyba 100 lat , jednak wraz z postępem zmieniły się nośniki. Nagrywanie jest powszechnie wykorzystywane przez operatorów BICOM jak i wielu innych urządzeń biorezonansowych

Nośniki Informacji Częstotliwościowych mają różną pojemność informacyjną i czas w jakim przechowują informację.

W gabinecie przygotowujemy „nośniki informacyjne”  na krysztale górskim w postaci wisiorka – najtrwalsza metoda zapisu, ale o ograniczonej pojemności informacji

oraz

„Widmowy Nośnik Holograficzny” – czyli nagranie na nośniku Holograficznym do czego posiadamy specjalistyczny osprzęt – metoda laserowo/magnetyczna.

Nośnik Holograficzny ma ogromną pojemność informacyjną umożliwiającą nagranie całych terapii, jednak trzeba przestrzegać pewnych zasad. Informacja może zostać skasowana w 4 przypadkach:

  • silnym polem magnetycznym (magnes neodymowy)  tak jak dyskietki 1.4 cala z początków epoki komputerowej
  • promieniowaniem UV – przy czym nasza karta jest trwale w 100% zabezpieczona przed działaniem UV przez zakrycie nośnika holograficznego warstwą w 100%  nieprzepuszczalną dla UV
  • długotrwałe leżenie nośnika na telefonie komórkowym
  • kąpiel w wodzie

Poprawnie używany nośnik Holograficzny może być używany latami, choć w procesach konkretnych terapii zwykle kończymy terapie po 3-6 miesiącach.

Działanie nośników informacyjnych jest bardzie subtelne i na pierwsze efekty czeka się zwykle kilka dni – są przeznaczone do terapii gdzie potrzebne jest dłuższy czas oddziaływania związany z czasem potrzebnym na regenerację organizmu.

Indywidualne „Widmowe Nośniki Holograficzne” przygotowujemy wyłącznie na bazie wykonanej u nas diagnostyki dla Klientów Gabinetu.

Cena za przygotowanie nośnika waha się od „po kosztach” dla osób dla których prowadzimy inne terapię do ekstremalnie wysokiego kosztu za przygotowanie  „Personalizowanej Matrycy Zdrowia”