Jak działają terapie zdalne (kwantowe) ? – leczenie na odległość.

Terapie zdalne – Medycyna Kwantowa w najprostszym ujęciu.

Jeśli posiadamy w gabinecie próbkę DNA (z krwi lub paznokcia) i działamy na nią częstotliwościami,
to ciało dawcy reaguje tak samo
jakbyśmy działali bezpośrednio na całe ciało  dawcy próbki DNA.

Posiadamy najnowocześniejszą aktualnie (2023) aparaturę (urządzenia, oprogramowanie i bazy danych) do realizacji terapii zdalnych zarówno w zakresie róznych terapii, detoxu w tym także z metali ciężkich jak i eliminacji obciążeń bakteriami, wirusami i pasożytami jak i terapii „leczniczych” w tym chorób onkologicznych.

Posiadamy wiele zestawów do transmisji kwantowej zdalnej  i możemy oddziaływać indywidualnymi terapiami jednocześnie na więcej osób.

Próbka DNA z krwi zachowuje swoją aktywność około 2 tygodni,  z paznokcia około miesiąca,

Reakcja organizmu dawcy próbki DNA na poprawnie dobraną  terapię zdalną jest prawie natychmiastowa. Podstawą poprawnie dobranej terapii jest diagnostyka, która również może być zdalna jednak najlepiej z próbki DNA krwi.

Najważniejsze zalety terapii zdalnych:

  • możliwość oddziaływania na osoby które nie mogą korzystać z terapii częstotliwościowych bezpośrednich – noworodki, dzieci, osoby z rozrusznikiem, osoby po operacjach, osoby z wszczepami metalowymi (endoprotezy), osoby obłożnie chore itp.
  • możliwość realizacji terapii niedostępnych innymi metodami jak i niemożliwych do realizacji w ramach medycyny akademickiej – prosty przykład – zapoznaj się z tym tekstem https://medicalxpress.com/news/2023-05-potential-parkinson-disease.html – w  bazie posiadamy częstotliwości DNA tej bakterii i możemy ją selektywnie zdalnie usunąć (zabić) w ciele naszego Klienta. Jeśli badanie i teoria przedstawiona  jest prawdziwa to usuwamy jedną z możliwych przyczyn choroby Parkinsona. (w momencie pisania tego tekstu jeszcze nie prowadziłem tej konkretnej terapii)
  • brak konieczności wielu wizyt w gabinecie i możliwość kontynuacji normalnej  aktywności życiowej w trakcie terapii
  • brak ograniczenia zasięgu – splątanie kwantowe działa niezależnie od odległości – prowadziłem skuteczne terapie osób przebywających setki a nawet tysiące kilometrów od mojej lokalizacji.

Oficjalnie na dzień dzisiejszy nauka nie wie na jakiej zasadzie (jak działa) odbywa się splatanie kwantowe, mimo tego że zjawisko to można doświadczalnie zaobserwować nawet w warunkach domowych.

Istnieje jednak teoria która wyjaśnia zarówno oddziaływania kwantowe jak i radioniczne jak i działania bioenergoterapeutów  – w dwu słowach –  „wszystko jest informacją”