U piszącego te słowa od 3 lat mieszka Teściowa z Alzheimerem i Demencją.  Każdy kto opiekował się taką osoba wie doskonalę, że każda poprawa jest ogromna ulgą w codziennym życiu, chyba większą dla opiekuna jak dla Pacjenta.

Trzeba zaznaczyć, że Alzheimer i Demencja to dwie jednostki chorobowe, które często występują razem i w wielu sytuacjach trudno je jednoznacznie odróżnić i zdefiniować.

Od 3 lat czytam wszystko co dotyczy Alzheimera i Demencji i testuje na mojej teściowej prawie każdą potencjalnie użyteczną terapię. Sporo się dzieje w tej dziedzinie medycyny.

Inhalacja Wodorem H2 jest jedną z znanych mi terapii,  jaka odnosi skutek i to można nawet powiedzieć, że działa rewelacyjnie.

JEDNAK !!!

Inhalacje Wodorem/Gazem Browna nie leczą ani Alzheimera ani Demencji.  Wodór molekularny H2 „usprawnia” tylko czasowo pracę układu nerwowego (mózgu).

Kiedy zaprzestaniemy Inhalacji Wodorem po mniej więcej 2 tygodniach sytuacja wraca do punktu wyjścia.

Tak więc, jest to dobra strategia jeśli posiadamy w domu Generator Gazu Browna i codziennie przynajmniej przez 1 godzinę robimy sesje Inhalacji.

Dodam , że jednoznacznie stwierdziłem, że Gaz Browna działa w tym schorzeniu na moją Teściową znacznie lepiej jak czysty wodór H2 !
Jest to potwierdzeniem ogólnej wiedzy w tym zakresie, że do Inhalacji Gaz Browna jest lepszy od czystego wodoru.

Pozwolę sobie dodać od siebie, że podstawą rozpoczęcia jakiejkolwiek terapii chorego na Alzheimera i Demencję powinna być detoksykacja z metali ciężkich (w ciemno) i usunięcie potencjalnych źródeł z środowiska życia pacjenta oraz upewnienie się czy pacjent nie ma pasożytów.

Poszerzenie wiedzy w temacie :  Link 1    Link2   Link3   Link4  Link5