Detox (detoks) z metali ciężkich, toksyn chemicznych – terapia kwantowa zdalna

Techniczne Detox działa jako splatanie kwantowe pomiędzy próbką DNA z krwi lub paznokcia, a ciałem dawcy próbki.

Nie można  poprawić trwale stanu zdrowia w żadnej chorobie nikogo, kto jest obciążony metalami ciężkimi, toksynami chemicznymi oraz Helmitami (pasożytami) i tym samym ich metabolitami czyli tym co wydalają.

W świecie idealnym pełen Detox (detoks) powinien być pierwszym działaniem na drodze do wyzdrowienia w dowolnej chorobie przewlekłej, onkologicznej czy autoimmunologicznej lub długiego i zdrowego życia bez wizyt u lekarza.

Co więcej o czym nie wszyscy wiedzą obciążenie metali ciężkim promuje rozwój wybranych gatunków Helmitów – głownie bakterii i wirusów w organizmie.

Detoks to 11 dniowy cykl oddziaływania składający się z dwu odrębnych modułów działających równolegle w tym samym czasie.

  • Uwalnianie toksyn z komórek
  • Wspomaganie wydalania toksyn z organizmu (oczyszczanie wątroby, nerek, krwi, układu limfatycznego i inne)

Ponieważ detoks osoby mocno obciążonej metalami (zwłaszcza rtęcią) może wiązać się z pogorszeniem samopoczucia oraz częstszymi wizytami w łazience istnieje możliwość przeprowadzenia tej terapii w cyklu 44 dniowym – 4 moduły po 11 dni, każdy kolejny cykl o większej mocy oddziaływania. Dzięki stopniowaniu „mocy” taki detoks, przechodzi się łagodnie i nie powinien stanowić obciążenia dla osób aktywnych zawodowo.

Dla Klientów prowadzących u nas terapie po wykonaniu diagnostyki i detoksu podstawowego  istnieje możliwość uruchomienia modułu detoksu  skierowanego tylko na konkretne obciążenia np. fluor, glifosat lub inne wybrane pierwiastki czy substancje chemiczne.

Każdy pierwiastek czy substancja chemiczna ma swoją własną unikalną częstotliwość rezonansową i to właśnie ona jest podstawą działania detoksu zdalnego kwantowego.