Przedłużenie Życia – na początek trzeba jasno napisać – Nie ma żadnego wiarygodnego badania naukowego które wiązało by inhalację wodorem lub Gazem Browna lub spożywanie wody wodorowej z przedłużeniem życia – brak nawet testu na muszkach owocówkach.

Z drugiej strony biorąc pod uwagę udowodnione na ludziach wyjątkowo szerokie spektrum oddziaływania pro zdrowotnego na organizm,  oraz fakt, że znany jest dość dokładnie mechanizm działania wodoru w organizmach żywych można wysnuć przypuszczenie, że wieloletnia codzienna inhalacja Gazem Browna i picie wody wodorowej może przyczynić się do znaczącej poprawy zdrowia (czy raczej braku chorób)  i przedłużyć życie, także zdrowego człowieka.

Mam na myśli osoby zdrowe – osoby chore powinny najpierw wyleczyć swoje dolegliwości, a dopiero potem rozważać strategię przedłużenia swojego życia. Co więcej niezwykle ważne w takiej strategii jest środowisko w jakim żyje dana osoba – czyli brak ciągłego narażania organizmu na szkodliwe czynniki środowiskowe skracające życie człowieka.

——

Piszący te słowa od 14 lat gromadzi śledzi wszystkie (tak myślę) źródła i badania mówiące o możliwości przedłużenia życia człowieka. Postęp jest gigantyczny i dokonano w tej materii spektakularnych odkryć, także dotyczących ludzi, które jednak nie są szeroko upubliczniane, a raczej ukrywane.

Wyobraźcie sobie teoretycznie – wychodzi Premier Polski i mówi, że od dziś każdy Polak za 1 zł dziennie (jedna tabletka dziennie)  może wydłużyć swoje życie o 15% (czyli około 10 lat)   i jeszcze poprawić stan zdrowia. Przecież to całkowita katastrofa gospodarcza – ZUS od razu „bankrutuje” – zmniejsza się ilość zgonów, poprawia zdrowie ludzi i przybywa w ciągu najbliższych lat kilka milionów emerytów, bo ci co mieli umrzeć zgodnie z średnia nagle nie umierają ! (spoko, jednak się nie martwcie –  Premier ma rozwiązanie – jest wdrożona strategia z kechapem i majonezem)

Osobiście od 10 miesięcy  codziennie inhaluje się Gazem Brawna jako kolejny element strategii zdrowia i długiego życia.  Trzeba doliczyć jeszcze wcześniejsze 9 miesięcy kiedy to inhalowałem się wodorem nieregularnie. Inne elementy strategii przedłużenia życia stosuje mniej więcej od 14 lat kolejno dodając różne działania.

Czy coś zauważyłem – NIE – byłem, zanim zacząłem stosować strategie przedłużania  życia i jestem nadal zdrowy. Może tylko to, że na ostatnim spotkaniu klasy maturalnej czułem się jakbym nie był z tego rocznika.

Więc o to czy to działa zapytajcie mnie nie wcześniej jak za 25 lat.

Trochę dodatkowych informacji pod tym Linkiem:     https://www.vital-reaction.com/blogs/news/molecular-hydrogen-and-aging