Jeśli jesteś zainteresowany terapią Wodorem H2 w leczeniu  raka proszę uważnie zapoznaj się z całym tekstem poniżej.

Stanowi on możliwie najkrótszą kompilacje wiedzy w tej sprawie  bez wchodzenie w zawiłości.

Pełne rozwinięcie znajdziesz w innych postach umieszczonych w naszym serwisie do których dotrzesz przez linki na końcu tego tekstu.

—–

Przeprowadzono realne dwa badania kliniczne każde na prawie 100 pacjentach  także w III i IV  stadium z różnymi rodzajami raka, które dało spektakularne wyniki w zakresie  całkowitego wyzdrowienia uczestników badań. Pacjenci byli podzielenie na grupy z których część inhalowała się wodorem w domu , a w jednym z badań grupa kontrolna w KLINICE.

Tak naprawdę w jednym z dwu badań nie badano potencjału leczniczego wodoru – ten był i jest już znany – badano różne rodzaje (typy) urządzeń do inhalacji by określić jaka jest potrzeba wydajność urządzenia i jaki jest potrzeby czas wdychania wodoru dla uzyskania efektów leczniczych w schorzeniach onkologicznych.

Badano tylko urządzenia wytwarzające Gaz Browna ( 33% tlenu, 66% wodoru + ExW)

Wyniki (kompilacja) w największym skrócie :

1. Okazało się że potrzeba urządzeń do Inhalacji produkujących  2-3 litry Gazu Browna na minutę.

2. Okazało się,  że potrzeba 6 do 9 godzin dziennie oddychania gazem Browna (najlepiej w sesjach po 3 godziny potem godzina przerwy) – absolutne minimum 3 godziny dziennie

3. Okazała się , że potrzeba od 2 do 6 miesięcy terapii – wszystko zależy od stanu zaawansowania choroby pacjenta – choć pierwsze efekty było widać już pod koniec pierwszego miesiąca, a nawet po dwu tygodniach.

Co to znaczy ?

! Musisz mieć czas by terapia zadziałała (bardzo !!! często pacjenci zbyt późno trafiają na terapię)

! Musisz mieć własne urządzenie wysokiego przepływu Gazu Browna w domu.

! Musisz być w domu by praktycznie cały dzień funkcjonować z podłączeniem do inhalatora – np 3 sesje po 2,5 godziny z przerwą godzinną miedzy sesjami (to akurat nie jest specjalnie trudne jeśli jesteś w domu) .

! Musisz pić wodę wodorową by wzmocnić efekt terapii i przyspieszyć zdrowienie – nie potrzeba dodatkowych urządzeń wodę wodorową zrobisz głównym inhalatorem.

! Osoby starsze i „Nie Techniczne” – muszą mieć pomoc w obsłudze generatora – samo tylko uzupełnienie wody destylowanej z pozoru proste (brak ciśnienie w generatorze + korek + lejek + poziom wody na wodowskazie) może być problemem dla osoby niesprawnej lub nieobytej technicznie).

! Wodór to gaz palny i wybuchowy i do bezpiecznej eksploatacji potrzeba minimum świadomości tego co się robi.

Terapia Wodorem ma kolosalną przewagę na innymi – jedna terapia działa na prawie wszystkie rodzaje raka w każdym miejscu organizmu, !!! ale nie w jednym czasie !!!  (Rak kości może być problemem, ze względu na czas regeneracji kości i nie ma jeszcze  żadnych badań).

Od siebie dodam – by powiększyć swoje szanse wyzdrowienia z raka musisz:

! Musisz terapię wodorem połączyć z odpowiednią dietą  anty-nowotworową,  a to wcale nie jest łatwe i proste – popularne w internecie to często jakieś kompletne bzdury

! Musisz stosować protokół oczyszczania organizmu by Twoja Wątroba Cię nie zabiła – jakoś przecież organizm musi usunąć obumarłe komórki raka

! Musisz się upewnić, że nie masz obciążenia metalami ciężkimi i zastosować protokół detoksykacji  (w ciemno każdy onkologiczny powinien zastosować)

! Musisz terapię wodorem H2 połączyć odpowiednio dobrana suplementacją, – a ta w dobrej jakości nie jest tania

! Musisz mieć zabezpieczone znaczące środki finansowe – praktycznie nie możesz pracować bo siedzisz w domu, pod koniec terapii musisz sfinansować jedno lub dwa badania PET/CT całego ciała by przekonać się i mieć pewność, że nie masz przerzutów i możesz zakończyć terapię (każde kosztuje od 7 do 10 tys zł w zależności od miejsca wykonania badania).

! I w końcu musisz kupić urządzenie do Inhalacji o wydajności do 2-3 litrów gazu na minutę.

! Przy drobnokomórkowym raku płuc (bez przerzutów) Wodór H2 dociera bezpośrednio do chorych komórek i być może (spekuluje) nawet urządzenie o wydajności 1 litra Gazu Browna powinno dawać efekty.

Aktualna cena w Chinach  urządzenia o wydajności 2.5 litra to około 10 tyś USD + do około  50% za transport i podatek i cło do Polski – można kupić  dwa o mniejszej wydajności (Korea)  i cenowo wyjdzie podobnie, ale trzeba widzieć co i  jak i być osobą techniczną.  (przykładowo prawie wszystkie  mniejsze urządzenia nie są dostosowana do pracy ciągłej przez wiele godzin)

Więcej Informacji o Terapii Wodorem w leczeniu raka znajdziesz po poniższymi  linkami

i dalej na końcu każdego z tych artykułów jest obszerny zbiór odnośników do dalszych źródeł wiedzy i badań naukowych.

Przerzuty do mózgu całkowicie znikają w niedrobnokomórkowym raku płuca po inhalacji gazowego wodoru: opis przypadku

Sprzedaż Generatorów Wodoru H2

Wodór H2 inhalacje w leczeniu raka.

Wodór H2 na Raka – od badań w świecie rzeczywistym do dowodów ze świata rzeczywistego

Wodór molekularny – Nauka o Wodorze – Jaki jest mechanizm działania H2 na zdrowie pacjenta